Monster Squad - Not For them - LP

Cena: 520 Kč Původní cena:

Skladem 4 ks

Pirates Press Records s potěšením oslavuje dlouholetou kalifornskou punkrockovou kapelu Monster Squad rozsáhlou kampaní na reedici vinylů, která začíná jejich debutovým EP!

Šestipísňové EP Not For Them je pro Monster Squad skutečným základem a dokumentem počátků kapely. V létě roku 2000 se členové kapely společně nastěhovali do chatrče punkového domu se starými náhrobky rozházenými po sklepě, naproti jejich oblíbenému skateovému místu ve Vacaville v Kalifornii. Byly to opojné časy pro mladé punkery na sklonku jejich dospívání. Jejich pověst otevřených buřičů rostla, stejně jako terč na jejich zádech, když se poprali s policajty, sportovci a burany, a dokonce jim místní neonacista hodil molotovův koktejl na dveře, protože se mu zjevně nelíbil antirasistický a antifašistický postoj kapely!

V šesti písních členové kapely vytvořili něco, co by se dalo považovat za manifest toho, čím by Monster Squad měli být: refrény, pogo punkový pozitivismus, texty, které jednoznačně vyjadřovaly jejich nesouhlas s válečnou mašinérií Bushovy éry a institucionalizovanou homofobií z doby Proposition-22. Snad nejosobitější je píseň "Pressure", která upřímně a srozumitelně pojednává o problémech s duševním zdravím, což se v následujících desetiletích stalo opakujícím se tématem.

Původně vyšlo na CD-R vypálených na hodinách v Guitar Center na vlastním labelu Strength Through Pain Records, Monster Squad's Not For Them vychází vůbec poprvé na vinylu! Pirates Press Records s hrdostí představuje tento zásadní kousek kalifornského punku přelomu století na 12" purpurovém vinylu s černým oprýskáním. PLAY IT LOUD!

Vyšlo jen 250ks.