Monster Squad - All Out Of Control - LP (pre-sale)

Cena: 490 Kč Původní cena:

Skladem 4 ks

Čtyři písně, které tvoří "All Out Of Control", vznikly během rozsáhlého turné a krátce poté, co kapela vydala v roce 2004 vlivnou desku "Strength Through Pain". Monster Squad se kvůli nahrávání EP vydali k legendárnímu Bartu Thurberovi (Spazz, Capitalist Casualties, Neurosis) do oaklandského studia House of Faith.

Tyto písně představovaly mírný odklon od rychlosti, kterou fanoušci poznali na "Strength Through Pain". Titulní skladba "All Out of Control" představovala jinou stránku Monster Squad a ukázala hymničtější (a mnohem pomalejší) písně než krkolomné, zběsilé tempo jejich předchozí tvorby. Kapela v ní využila vokální vzorce "call and response", které se rychle staly a zůstávají jednou z nejoblíbenějších písní skupiny.

Kapela pokračovala ve zkoumání nových nápadů, například v písni "Church and State", která pojednává o drtivé přítomnosti a útlaku organizovaného náboženství v politice, zařadila kravský zvonec. "Gotta Get Out" se zaměřuje na koleje, v nichž se lidé ocitají - nemají kam jít, aby unikli každodennímu životu s neschopností ovládat úzkostné a beznadějné pocity "All Out Of Control" se od roku 2006 nevydává a fanoušci se již mnoho let dožadují jejího znovuvydání. Tato nová 12" 45rpm verze, remasterovaná Jackem Shirleym (Sweat, Deafheaven, Gouge Away) v The Atomic Garden, má zcela novou grafickou úpravu.

Skupina Monster Squad použila snímky z focení původního vydání a skeny původních textů napsaných v roce 2005.

Kapela také narazila na koláž z roku 1982, kterou vytvořil legendární mistr koláží Winston Smith (Dead Kennedys atd.), nazvanou "Security Control", která se dokonale hodila a je součástí tohoto nového obalu. Součástí desky je také oboustranný plakát 11x17 s obrázkem červené lebky MS/APG + koláž navržená dlouholetou přítelkyní kapely Amandou Chavez.Vyzvedněte si kopii na limitovaném 12" vinylu Magenta w/ Cyan Splatter!

Release day: 5.6. 2024