Slaughter & The Dogs - Il Tradimento Silenzioso - LP

Cena: 490 Kč Původní cena:

Skladem 4 ks

Slaughter and the Dogs je pětičlenná francouzsko-anglická punkrocková kapela, která vznikla v roce 1975 v Manchesteru ve Velké Británii a nyní sídlí ve francouzském Lyonu.
Novou, mladistvou a energickou sestavu tvoří původní zpěvák Wayne Barrett, Swindle na rytmickou kytaru, Pierrick na bicí, Thib' na baskytaru a Damien na sólovou kytaru.
Seznámili se díky společným přátelům a na punkrockových koncertech.
Jejich hudební vlivy sahají samozřejmě od punk rocku, ale také Oi!, Bovver Glam, Pub Rock, Garage Rock, jako jsou MC5, New York Dolls, Slade, Thin Lizzy a David Bowie.
Jejich jedinečná značka zábavy v sobě spojuje hlasitý, energický Punk Rock a klasické punkové písničky, které vás donutí vzít si na koncertě pivo, obejmout kamaráda kolem ramen a zpívat s pěstmi ve vzduchu!
Slaughter and the Dogs, které publikace jako Vive le Rock, Louder Than War a Mojo označily za jedno z deseti nejlepších debutových punkových alb, mají na svém kontě téměř 1000 koncertů a jsou headlinery festivalů jako Rebellion Festival v Blackpoolu ve Velké Británii, CBGB's v New Yorku, NorthWest Calling, Scotland Calling a dokonce i Eikoku-Ongaku Vinyl Japan 30th Anniversary Gig.