BOY - ENEMIES OF THE LIGHT - 12" LP (Pre-order)
Skladem
Po dlouhých osmi letech se BOY vrací se svou druhou studiovou deskou. Album, na kterém kapela dozrála, obměnila sestavu a definitivně stočila kompas na sever. A to nejen po hudební stránce.
Deska vznikala v Oslu pod produkčním dohledem Johana Larssona. Vedle základní trojice Martino, Kelso a Olda za bicí usedl Tommy Akerholdt (Turbonegro) a na basu hraje Knut Oskar Nymo (Oslo Ess).
Stejně jako debut nabízí i novinka výrazné grafické zpracování, které má na svědomí grafické studio Fallout ze San Franciska, kde najdete dvě výrazné postavy - Winstona Smitha (autor loga Dead Kennedys) a Mathew Kadi, kterého znáte jako bubeníka Monster Squad. Deset nových skladeb, gatefold obal z tvrdého kartonu a pořádný tah na branku.
Jedná se o předprodej a deska fyzicky vyjde na Halloween 2026. V tomto čase budeme přednostně distribuovat Vaše objednávky.
První singl Neon Boys si můžete pustit níže:
